5 اشتباه برای جلوگیری از خرید کارتریج های جوهر

چاپگرها امروز ارزان تر از همیشه شده اند. این فقط دفاتر و مشاغل نیستند که به دلیل ساخت نسخه های سخت اسناد مهم خود به چاپگرها امروز احتیاج دارند ، بلکه دانشجویانی هستند که باید روزانه پروژه های خود را تهیه کنند. همه دانش آموزان دوست ندارند که به هر روز چاپ به چاپخانه محلی بروند و هزینه زیادی را برای دریافت این چاپخانه ها بپردازند. بنابراین ، تقریباً در هر خانه ای که امروزه دارای یک کامپیوتر است ، یک چاپگر نیز در آن قرار دارد. حتی اگر چاپگرها ارزان شده اند و خریدن آنها مشکلی ندارد ، قیمت تونر و کارتریج یکسان است. هنگامی که زمان آن رسیده است که یک کارتریج تونر را دوباره پر کنید یا در مجموع کالاهای جدید بخرید ، هزینه مبالغ ناعادلانه پول بسیار نگران کننده می شود.

به همین دلیل ، بسیار مهم است که حداقل از اصول اولیه خرید تونرهای مناسب و کارتریجهای جوهر بصورت آنلاین یا جاهای دیگر آگاه باشید. اگر به دنبال خرید کارتریج جوهر چاپگر و کارتریج تونر برای چاپگر خود هستید ، به اشتباهاتی که باید از آنها جلوگیری کنید ، مراجعه کنید:

خواندن از طریق کتابچه راهنمای کاربر نیست
در صورت قرار دادن دیزل در اتومبیل ، از اتومبیل سواری بنزینی چه می شود؟ با همین قیاس ، بسیار مهم است که قبل از اینکه روی یک کارتریج جوهر برای آن شکار کنید ، از طریق و از طریق آن ، همه چیز را در مورد چاپگر خود بدانید. یکی دیگر از دلایل کامل گذراندن کتابچه راهنمای کاربر این است که شما می توانید بسیاری از موارد پیش روی خود را با چاپگر خود برطرف کنید ، روزانه.

مدل چاپگر و شماره کارتریج را به صورت دستی قرار ندهید
یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید هنگام انتخاب کارتریج یا تونر برای چاپگر خود به صورت آنلاین مرتکب شوید ، فراموش کردن مدل کردن چاپگر با شماره کارتریج است! برای انتخاب کارتریج مناسب به دفترچه چاپگر مراجعه کنید.

استفاده از جوهر ناسازگار برای پروژه
این که آیا بیشتر به چاپ عکس علاقه دارید یا به طور منظم در چاپ متن هستید ، تصمیم می گیرید که چه نوع جوهر را بخرید. در صورت نیاز به رنگهای پر جنب و جوش رنگ ، اما زمان خشک کردن بسیار طولانی ، جوهرهای رنگی مناسب هستند. جوهرهای مبتنی بر رنگدانه زمان زیادی را برای خشک کردن و حتی چاپ تصاویر واضح تر از شما نمی گیرند.

پس انداز کردن ، دوباره پر کردن در خانه
ممکن است در تلاش برای صرفه جویی در هزینه ، وسوسه شوید که کارتریج پرینتر خود را در خانه خود مجدداً پس انداز کنید ، اما به یاد داشته باشید که نتایج نهایی به اندازه ی کارتریج های جوهر تازه خریداری شده خوب نخواهد بود.

خیلی خرج کردن
خرید کارتریج جوهر بسیار گران قیمت ، اعتبار و عملکرد آن را تضمین نمی کند. علاوه بر این ، فقط سازنده چاپگر شما نمی تواند به انتخاب کارتریج جوهر خود روی آورد. تعداد زیادی کارتریج جوهر وجود دارد که اگر بهتر نباشد به همان اندازه کار می کنند.

نکات باید هنگام انتخاب کارتریج جوهر چاپگر از خطا در شما جلوگیری کند. تا آنجا که به بهترین کارتریج های جوهر و تونرها مربوط می شود ، به کارتریج های با کیفیت خود به کسی ، HP ، Canon ، Samsung ، Brother و تعداد کمی از آنها اعتماد نکنید.

نظرتون رو بنویسید:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CART

Registration

Forgotten Password?