شرکت درسا پرینتر

درسا پرینتر؛ مرجع فروش لوازم، مواد و قطعات مصرفی انواع ماشین های اداری، فروشگاهی و بانکی در ایران می باشد. کالاهایی که در درسا پرینتر عرضه میکنیم: لوازم مصرفی و قطعات پرینتر، کارتریج، تونر شارژ، چیپست، دستگاه کپی استوک، انواع لیبل و ریبون، پرینتر سوزنی استوک، تانک جوهر، جوهر، درام و… می باشد. بخش آموزش و مقالات وبسایت درسا پرینتر، مرجع کاملی برای علاقمندان به مطالب تخصصی ماشین های اداری خواهد بود.

با نهایت احترام 
سهیل جمشیدی

همراه باشید با درسا پرینتر

ارسال رایگان!

برای مشتریان عزیز تهرانی غیر از حومه در صورت پرداخت بالای ۵۰۰ هزار تومان از فروشگاه درسا پرینتر ارسال رایگان در نظر گرفته شده است و همینطور برای مشتریان حومه تهران و شهرستان در صورت خرید بالای ۱ میلیون تومان ارسال بار بصورت رایگان خواهد بود.

پرداخت امن

تمامی پرداخت ها در فروشگاه درسا پرینتر بصورت کامل امن و از درگاه های بانکی معتبر انجام میشود و برای سهلوت درپرداخت پرتال بانک های نظیر ملی، ملت، سامان در پنل و صفحه پرداخت شما مشتریان محترم پیش بینی شده است. از پرداخت امن لذت ببرید.

7 روزه هفته ۲۴ ساعته پشتیبانی آنلاین

در تمام طول سال از خدمات آنلاین فروشگاه درسا پرینتر میتوانید بصورت شبانه روزی استفاده کنید ما سعی بر این داریم تا نهایت پشتیبانی آنلاین را در اعلام قیمت و پیگیری سفارشات و همینطور مشاوره در مورد قطعات به مشتریان آنلاین خود داشته باشیم.

بسته بندی محصولات

در سال جدید بسته بندی محصولات ارسالی فروشگاه درسا پرینتر با نام و نشان تجاری درسا پرینتر عرضه خواهد شد. تمامی محصولات فروشگاه ما با هولوگرام و لیبل های مختص به درسا پرینتر برای مشتریان محترم ارسال میشود.

نماد اعتماد ملی!

فروشگاه درسا پرینتر یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه تامین و توزیع قطعات و دستگاه های کپی و پرینتر در ایران است که زیر نظر مراجع ذیصلاح با کسب مجوز های مربوطه در سالهای اخیر بصورت کاملا امن و بروز در کنار شما است.

فروش با ما!

کالای استوک خود را برای فروش به فروشگاه درسا پرینتر بسپارید! ما در بخش کالای استوک از قطعات کارکرده تا دستگاه های استوک وارداتی بخشی در نظر گرفته شده است که شماهم میتوانید محصول خود را با هماهنگی با پشتیبان آنلاین سایت به فروش برسانید. با ما تماس بگیرید...

برند محصولات

CART

Registration

Forgotten Password?