نسل جدید کارتریج HP JetIntelligence

شاید پرینتر شما مقاوم‌ترین دستگاه در محل کارتان باشد که کلا نادیده گرفته شود و می دانید که مراقبت و نگهداری از پرینتر یکی از فعالیت های خسته کننده در تجارت و کسب و کار خواهد بود  همچنین مشاهده میزان تونر باقی ماده در کارتریج بر روی نمایشگر پرینتر می‌تواند آرامش ذهنیتان را به هم بریزد. پس بگذارید با هم صادق باشیم زیرا همه ما می دانیم باز کردن پرینتر و بیرون کشیدن کارتریج ها آن هم فقط برای تمیز کردن گرد و غبار داخل پرینتر، در شرایطی که شما نیاز به چاپ سریع اسناد و مدارک مهم کاریتان دارید کاری حوصله سر بر و آزار دهنده است.

با بهترین نسل جدید کارتریج hp سری jetIntelligence آشنا شوید

این سری از کارتریج ها با طراحی جدید نسل پیشرفته ایی از نمونه کارتریج های قدیمی میباشند که می‌توانند طول عمر بیشتر و با تعداد پرینت بسیار بالاتری رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب کنند. در کارتریج های hp jetIntelligence از پرینت اولین برگه تا آخرین صفحه ای که کارتریج می توانند چاپ کند، تمام صفحات دقیقا با کیفیت یکسان و مثل روز اول پرینت خواهند شد همچنین در این سری از کارتریج ها به دلیل سیستم هوشمند قرار گرفته در آن همه تونر موجود در کارتریج به صورت کامل مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از این سری کارتریج ها نسل جدیدی از پرینترها با ابعاد کوچکتر و کیفیت بسیار دقیق تری روانه بازار شده است.

اگر بخواهیم بطور مختصر به ویژگی های منحصر به فرد در کارتریج HP سری JetIntelligence اشاره کنیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

http://www.hpsupport.ir/Uploads/Web/Pages/Learning/Popular/Printers/MorePages.jpg

تکنولوژی افزایش تعداد صفحات قابل چاپ

در پرینترهایی که از کارتریج hp JetIntelligence بهره میبرند دستگاه به صورت اتوماتیک بر میزان پودر مصرف شده توسط کارتریج برای چاپ تصاویر و متن ها نظارت داشته و همواره کمترین میزان مصرف تونر را در مقابل دریافت بهترین خروجی پرینت مشاهده خواهید کرد. توسط این تکنولوژی به جرات میتوان عنوان داشت که میزان صفحات قابل چاپ توسط این سری از کارتریج ها بالغ بر 33 درصد به نسبت نمونه های قبل افزایش پیدا کرده است.

http://www.hpsupport.ir/Uploads/Web/Pages/Learning/Popular/Printers/ColorSphere.jpg

دانه های تونر رنگی بصورت کروی شکل

ذرات بسیار ریز تونر که به نسبت نمونه های قبل بسیار کوچکتر هستند و با عنوان تونر نانو hp در بازار شناخته میشوند این سری از کارتریج ها موجب کیفیت چاپ بسیار بالاتر تصاویر و همچنین ماندگاری بیشتر رنگها بر روی کاغذ در طول گذر زمان میباشد و باعث شده است تا استفاده از کارتریج hpسری JetIntelligence را برای انجام کارهای حرفه ایی و متفاوت به مضرف کنندگان پیشنهاد دهیم.

http://www.hpsupport.ir/Uploads/Web/Pages/Learning/Popular/Printers/AntiFraud.jpg

سیستم ضد تقلب

نسل جدید پرینتر های hp از قابلیت تشخیص کارتریج های تقلبی و بدون کیفیت برخوردار بوده تا شما کاربران بدون هیچ نگرانی نسبت به کارتریج اورجینال hp از کارکردن با این محصولات لذت ببرید

این تکتولوژی در پرینتر های تک کاره و چند کاره که از کارتریج hp سری JetIntelligence بهره می برند وجود داشته و با اعلام هشدار هویت کارتریج و مواد مصرفی را به شما اطلاع میدهد.

http://www.hpsupport.ir/Uploads/Web/Pages/Learning/Popular/Printers/PrintGauge.jpg

سیستم هوشمند میزان تونر

توسط این سیسنم میتوانید به دقت از میزان پودر باقیمانده در کارتریج مطلع گردید و باید مطرح کرد که این تکنولوژی با سیستم بکار گرفته شده در کارتریج های قبل بسیار متفاوت است زیرا در کارتریج های رایج در بازار فقط یک چیپ شمارنده بر روی کارتریج قرار دارد که میتواند تعداد دستورهای چاپ و صفحات پرینت شده را نمایش دهد ولی در کارتریج hp JetIntelligence این اطلاعات از طریق میزان چرخش قطعات و تونر استفاده شده و همچنین میزان دور ریز تونر در شرایط محیطی متفاوت مورد بررسی قرار میگیرد.

http://www.hpsupport.ir/Uploads/Web/Pages/Learning/Popular/Printers/PrecisionBlackToner.jpg

رنگ مشکی واقعی

توسط این تکنولوژی کارتریج هایی روانه بازار شده است که دارای پودر تونر با رنگ مشکی خالص و واقعی بوده که علاوه بر نمایش تصاویر دقیقتر و جذابتر میتواند باعث چاپ متن های شفاف و پر رنگتری به نسبت به کارتریج های قبل باشد و به طبع میتواند مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرد

http://www.hpsupport.ir/Uploads/Web/Pages/Learning/Popular/Printers/AutoSeal.jpg

حذف اتوماتیک پلمپ کارتریج

با توجه به انیکه بسیار اتفاق افتاده بود که برخی مصرف کنندگان کارتریج hp این محصولات را با نوار پلمپ در دستگاه قرار داده شروع به پرینت میکردند که در نتیجه آن علاوه بر مشاهده نشدن هیچ تصویر چاپ شده ایی بر روی کاغذ موجب خرابی کارتریج و پرینتر می‌شد شرکت hp در این سری از کارتریج ها نوار پلمپ حذف شده و بصورت مخفی در داخل کارتریج قرار داده شده است که پس از نصب کارتریج در پرینتر به صورت اتوماتک از بین رفته و کارتریج شروع به کار میکند.

CART

Registration

Forgotten Password?