• آیا دستگاه فتوکپی کانن برای کسب وکار من مناسب است؟

اولین کاری که هر کسب وکاری قبل از خرید دستگاه های الکترونیک بزرگ همچون دستگاه کپی باید انجام دهد این است که در مورد موضوع تحقیق نماید. بهتر است بدانید شرکت های دیگری که همانند شما هستند از چه دستگاهی استفاده می کنند. به صورت آنلاین نظرات مشتریان را بررسی کنید و اطلاعات مختلفی به دست آورید. صرف زمان برای یادگیری در مورد محصولی که قصد خریداری آن را دارید هرگز اتلاف زمان نیست. از یکی از کارمندان خود بخواهید کمی وقت بگذارد و تمامی برندها، مدل ها و قابلیت هایی که پیشنهاد می کنند را بررسی کند. به کارمند خود بگویید به دنبال چه چیزی هستید و اجازه دهید او فرایند تحقیق را کامل نماید، در این صورت حتما دستگاه فتوکپی کانن در لیست دستگاه های پیشنهادی برای خرید شما خواهد بود.

صرفه جویی در زمان:

هر فردی در کسب وکار موجود به خوبی می داند که زمان طلاست. به همین خاطر اگر زمان کمتری بر روی وظیفه خاصی سپری شود، پول بیشتری برای کسب وکارتان خواهد داشت. دستگاه کپی کانن به خاطر قابل اعتماد بودنش می تواند در زمان شما صرفه جویی کند. هر چقدر زمان سپری شده با پشتیبانی فنی کمتر باشد، زمان بیشتری برای انجام کارهای شرکت خواهد بود. شما می توانید به راحتی و به طور محلی از پشتیبانی های دستگاه کپی کانن بهره مند شوید. بیشتر فروشگاه ها و نیز نمایندگی کانن مربوطه، محصولات این دستگاه کپی را به فروش می رسانند. اینکه بدانید منبع تامین کننده شما به طور محلی در دسترس تان قرار دارد بسیار مهم است زیرا در زمان شما صرفه جویی می کند. در چنین شرایطی به هنگام نیاز به تامین کننده مجبور نخواهید بود برنامه ریزی کنید. هر وقت به این پشتیبانی ها و سرویس نمایندگی تعمیرات نیاز داشتید می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید.

عملکرد بالا:

دستگاه فتوکپی کانن به خاطر عملکرد بسیار بالایش در سرتاسر جهان شناخته شده است. با وجود رم استاندارد 256 مگابایت، شما هرگز مجبور نخواهید بود منتظر باز شدن یا بسته شدن برنامه باشید. به کمک رزولوشون 600 در 600 نیز هرگز نگران شفافیت تصویر خود نخواهید بود. این موارد تنها چند دلیل ساده بود تا به هنگام خرید دستگاه کپی، برند کانن را انتخاب کنید. همه ما به خوبی می دانیم که هر چقدر عملکرد دستگاه کپی بیشتر باشد، بهتر می توانید به مشتریان خود محصولاتتان را بفروشید. هرگز بعد از خرید دستگاه کپی کانن متأسف نخواهید بود و نیاز به تعمیر کپی پیدا نخواهید کرد.

عملکرد بالا|دستگاه فتوکپی کانن

قابلیت های دستگاه کپی کانن

قابلیت های دستگاه فتوکپی کانن:

– اجرا کننده تصویر رنگی: این قابلیت به شما اجازه می دهد کپی کردن، پرینت گرفتن، اسکن کردن ، ارسال و فکس را به طور همزمان انجام دهید.
– رابط کاربری: صفحه نمایش TFT رنگی 3.5 اینچی اجرا و کارکرد این دستگاه را راحت تر کرده است.
– فناوری پرینت UFR II LT استاندارد: پرینتر شبکه به افراد اجازه می دهد از طریق رایانه های شخصی خود در شبکه به دستگاه کپی دسترسی داشته باشند.
– تولید خروجی رنگی با کیفیت و گرادیان های دقیق
– به اشتراک گذاری اطلاعات با افراد در سرتاسر دفتر یا در سرتاسر جهان به کمک لمس یک دکمه که از طریق فناوری توزیع سند رنگی فراهم می شود راحت تر شده است.

به طور کلی، شما نمی توانید دستگاه کپی بهتری از دستگاه کانن پیدا کنید.دستگاه فتوکپی کانن بسیار رقابتی است و توانسته محصولات بیشتری نسبت به برندهای دیگر به فروش برساند. بعد از اینکه در مورد برندهای مختلف موجود در بازار تحقیق کردید، حتما به سراغ خرید دستگاه کپی کانن خواهید رفت. این دستگاه کپی به شما کمک می کند اسناد با کیفیتی را در زمان اندک کپی کنید و از آن پرینت بگیرید.

CART

Registration

Forgotten Password?